Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Groszki: 98 rocznica Plebiscytu na Warmii i Mazurach!

W sobotę, 23 czerwca 2018 roku o godz. 15:00 w Groszkach odbyły się uroczystości związane z 98 rocznicą Plebiscytu na Warmii i Mazurach połączone z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej...

Naguszewo/Groszki: Zapraszamy na uroczystość z okazji Plebiscytu na Warmii i Mazurach!

W sobotę, 23 czerwca 2018 roku o godz. 15:00 w Groszkach w ramach obchodów 100-lecia niepodległości odbędzie się uroczystość 98-lecia Plebiscytu na Warmii i Mazurach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uwaga! Roboty drogowe!

Trwają roboty na drodze powiatowej 1256N w Groszkach oraz rozpoczęto prace na drodze powiatowej 1267N w Rybnie ul. Lubawska. Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności podczas poruszania się w tych rejonach. Powstałe chodniki ułatwią nam życie i poprawią bezpieczeństwo na drodze.

Naguszewo/Groszki: Rodzinny Dzień Sportu w Sołectwie!

W niedziele, 17 czerwca 2018 roku o godz. 16:00 na boisku w Naguszewie odbędzie się Rodzinny Dzień Sportu w Sołectwie Naguszewo-Groszki, na który już dziś wszystkich mieszkańców zaprasza Sołtys wsi – Mieczysław Łużyński wraz z Radą Sołecką.

Czytaj więcej...

Groszki: Obchody Święta Konstytucji 3-go Maja!

W czwartek, 3 maja z okazji Święta Konstytucji 3-go Maja Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Sołtys sołectwa Naguszewo-Groszki – Mieczysław Łużyński, Rada Sołecka oraz mieszkańcy złożyli uroczyście kwiaty przed obeliskiem patriotycznym w Groszkach.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz