Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Lidzbark: Zakład Usług Leśnych Jana Rozentalskiego z główną nagrodą podczas Gali Lazuryty Przedsiębiorczości!

W piątek, 10 stycznia 2020 roku o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku odbyła się Gala „Lokalne Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Działdowskiego”, podczas której główną nagrodę w kategorii „Przyjaciel Przedsiębiorczości” otrzymał Jan Rozentalski – Prezes Zakładu Usług Leśnych, a wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymał Robert Szaj – Prezes Fundacji Nicolaus Copernicus.

Czytaj więcej...

Groszki: Uroczyście złożyli kwiaty przy Obelisku Patriotycznym!

W poniedziałek, 11 listopada 2019 r. o godz. 9:00 z okazji Święta Niepodległości przy Obelisku Patriotycznym w Groszkach odbyło się uroczyste złożenie kwiatów przez Wójta Gminy Rybno - Tomasza Węgrzynowskiego , Radną Gminy Rybno - Elżbietę Rozentalską , Radę Sołecką , Komitet Obchodów Plebiscytu na Warmii i Mazurach oraz mieszkańców.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Odbiór drogi w Groszkach!

Dnia 12.09.2019 r. dokonano odbioru inwestycji pn. „Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Groszki etap I”. Roboty wykonała firma PHU TRANS WAP Janusz Nowakowski z Gralewa.

Czytaj więcej...

Naguszewo: Uroczyste otwarcie klubu Senior+

W czwartek, 3 października 2019 r. nastąpiło uroczyste otwarcie Klubu Senior + w Naguszewie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Klub Senior+ Naguszewo!

Dobiegają końca prace związane z adaptacją pomieszczeń na potrzeby utworzenia Klubu Senior + w Naguszewie. W kuchni do końca zmierzają prace związane z układaniem glazury i terakoty, w kotłowni zamontowano nowoczesny piec na eko-groszek z podajnikiem, który przez system ogrzewania podłogowego ogrzeje cały obiekt.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz