Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Naguszewo: Warsztaty pn. „Kolorowe Soboty”!

W sobotę, 25 maja 2019r. w świetlicy wiejskiej w Naguszewie odbyły się warsztaty z cyklu „Kolorowe soboty”, w których udział wzięło 25 dzieciaków oraz 4 osoby dorosłe.

Czytaj więcej...

Naguszewo/Groszki: Rodzinny Dzień Sportu!

W sobotę, 8 czerwca 2019r. o godz. 14:00 na boisku trawiastym w Naguszewie odbył się Rodzinny Dzień Sportu zorganizowany przez Sołtysa wsi – Piotra Chyrzyńskiego, Radę Sołecką oraz mieszkańców Naguszewa i Groszek.

Czytaj więcej...

Naguszewo: Powstanie kolejna świetlica Senior+ za ponad 300 tysięcy!

W dniu 04.06.2019 r. odbyło się podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Klubu „Senior+” w m. Naguszewo”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ośrodek Rehabilitacji i Terapii w Naguszewie!

Alfa Art – Ośrodek Rehabilitacji i Terapii

Szczegóły i oferta w załączniku!

Kontakt: 13-220 Rybno, Naguszewo 17, Tel.: 791 276 505

Rumian: Będzie przerwa w dostawie wody.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie Sp. z o.o. informuje, że w dniu 30-05-2019 r. (czwartek) w godz. 10:30 - 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Rumian. Informacja dotyczy także mieszkańców zabudowań za miejscowością Truszczyny w kierunku Rumiana i zabudowań za miejscowością Rumian w kierunku Dębienia. 

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz