Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Groszki: Uroczyście złożyli kwiaty przy Obelisku Patriotycznym!

W poniedziałek, 11 listopada 2019 r. o godz. 9:00 z okazji Święta Niepodległości przy Obelisku Patriotycznym w Groszkach odbyło się uroczyste złożenie kwiatów przez Wójta Gminy Rybno - Tomasza Węgrzynowskiego , Radną Gminy Rybno - Elżbietę Rozentalską , Radę Sołecką , Komitet Obchodów Plebiscytu na Warmii i Mazurach oraz mieszkańców.

Czytaj więcej...

Naguszewo: Uroczyste otwarcie klubu Senior+

W czwartek, 3 października 2019 r. nastąpiło uroczyste otwarcie Klubu Senior + w Naguszewie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Klub Senior+ Naguszewo!

Dobiegają końca prace związane z adaptacją pomieszczeń na potrzeby utworzenia Klubu Senior + w Naguszewie. W kuchni do końca zmierzają prace związane z układaniem glazury i terakoty, w kotłowni zamontowano nowoczesny piec na eko-groszek z podajnikiem, który przez system ogrzewania podłogowego ogrzeje cały obiekt.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Odbiór drogi w Groszkach!

Dnia 12.09.2019 r. dokonano odbioru inwestycji pn. „Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Groszki etap I”. Roboty wykonała firma PHU TRANS WAP Janusz Nowakowski z Gralewa.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na obchody Europejskich Dni Dziedzictwa!

Rozpoczęły się obchody Europejskich Dni Dziedzictwa, jak co roku Welski Park Krajobrazowy przyłącza się organizując wyjście terenowe Wędrownej Grupy Krajoznawczej związane z tematem przewodnim: Polski Splot.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz