Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Groszki: Narodowe Święto Niepodległości!

Po 123 latach zaborów Polska odzyskała w 1918 roku niepodległość i z tej okazji corocznie obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. W całej Polsce organizowane są liczne imprezy plenerowe, w tym biegi, marsze niepodległościowe oraz imprezy kulturalne dla społeczeństwa.

Czytaj więcej...

Groszki: Otwarcie wiaty sołeckiej!

W niedzielę, 2 lipca w miejscowości Groszki o godz. 16:30 odbyło się oficjalne otwarcie wiaty wybudowanej przez mieszkańców z Funduszu Sołeckiego w 2016 roku.

Czytaj więcej...

Naguszewo/Groszki: Dzień Kobiet!

W sobotę, 4 marca w Świetlicy Wiejskiej w Naguszewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizowała Rada Sołecka wraz z mieszkańcami.

Czytaj więcej...

Groszki: Plebiscyt Warmii i Mazur wraz z Festynem Rodzinnym!

W sobotę, 24 czerwca o godz. 15:00 w Groszkach Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radny Gminy Rybno – Tomasz Bielecki, Sołtys sołectwa Naguszewo/Groszki – Mieczysław Łużyński wraz z klubem motocyklowym „WEL”, strażakami z OSP w Rumianie oraz mieszkańcami upamiętnili 97 rocznicę Plebiscytu na Warmii i Mazurach.

Czytaj więcej...

Naguszewo/Groszki: Wykonano konserwacje podłogi!

W ramach Funduszu Sołeckiego w Sołectwie Naguszewo-Groszki w Świetlicy Wiejskiej w Naguszewie wykonano konserwacje podłogi. Dla wszystkich osób, które pomogły przy sprzątaniu jak i przy konserwacji podziękowania od Sołtysa – Mieczysława Łużyńskiego.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz