Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Naguszewo/Groszki: Piotr Chyrzyński został nowym sołtysem!

W środę, 20 lutego 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Naguszewie odbyły się wybory na sołtysa i radę sołecką sołectwa Naguszewo-Groszki, w którym udział wzięło 58 mieszkańców.

Czytaj więcej...

Naguszewo: Już jutro odbędą się warsztaty kulinarne „Gotowanie z moją babcią”!

W sobotę, 24 listopada 2018r. o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Naguszewie odbędą się warsztaty kulinarne pn.: „Gotowanie z moją babcią”, na które już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek! Harmonogram:

Czytaj więcej...

Groszki: 98 rocznica Plebiscytu na Warmii i Mazurach!

W sobotę, 23 czerwca 2018 roku o godz. 15:00 w Groszkach odbyły się uroczystości związane z 98 rocznicą Plebiscytu na Warmii i Mazurach połączone z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej...

Groszki: Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W niedzielę, 11 listopada 2018 roku w Groszkach o godz. 9:00 przed obeliskiem upamiętniającym Plebiscyt na Warmii i Mazurach Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z mieszkańcami złożył kwiaty upamiętniające 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Naguszewo/Groszki: Zapraszamy na uroczystość z okazji Plebiscytu na Warmii i Mazurach!

W sobotę, 23 czerwca 2018 roku o godz. 15:00 w Groszkach w ramach obchodów 100-lecia niepodległości odbędzie się uroczystość 98-lecia Plebiscytu na Warmii i Mazurach.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz