Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Uroczyste otwarcie wieży OSP im. Rodziny Nowakowskich!

W sobotę, 8 września o godz. 14:00 w Koszelewach odbyła się uroczystość otwarcia wieży Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszelewach im. Rodziny Nowakowskich.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Ponad milion zł na inwestycje w szkole!

W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach trwają obecnie prace remontowo-budowlane. Łącznie na obiekcie zrealizowane zostaną cztery inwestycje dofinansowane z różnych programów UE i rządowych. Całkowity koszt prac wynosi ponad 1 mln 200 tysięcy złotych.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Odbiór wieży widokowej!

Budowa wieży widokowej im. Rodziny Nowakowskich przy Remizie OSP w Koszelewach dobiegła końca. W odbiorze wieży uczestniczyli m.in.: Radny Gminy Rybno – Dariusz Tara, Sołtys wsi Koszelewy – Adam Kasprowicz oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszelewach.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Festyn z okazji Dnia Edukacji Ekologicznej.

W sobotę, 25 sierpnia o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej w Koszelewach odbędzie się festyn z okazji Dnia Edukacji Ekologicznej organizowany przez Sołtysa wsi – Adama Kasprowicza oraz Radę Sołecką.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Budowa ogrodzenia oraz wieży widokowej!

Sołtys wsi Koszelewy – Adam Kasprowicz wraz z mieszkańcami wykonał ogrodzenie przy świetlicy wiejskiej w Koszelewach w ramach środków z funduszu sołeckiego. Trwają także prace związane z budową wieży widokowej imienia Rodziny Nowakowskich przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszelewach.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz