Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Jednostka OSP z nową przyczepką!

Ochotnicza Straż Pożarna w Koszelewach zakupiła przyczepę do transportowania sprzętu. Środki na zakup przyczepki jednostka pozyskała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Koszelewy: OSP otrzymała nowy sprzęt pożarniczy!

W środę, 30 października 2019r. Ochotnicza Straż Pożarna Koszelewy otrzymała sprzęt pożarniczy o wartości ponad 10 000 zł w ramach pozyskanego grantu z projektu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Uczniowie w końcu mają swoją salę sportową!

Piątek - 6 września był szczególnym dniem dla mieszkańców Koszelew i okolic – przy Szkole Podstawowej imienia Janusza Korczaka oficjalnie otwarta została nowa sala sportowa.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Odbiór końcowy inwestycji!

W dniu 13 wrzenia 2019 r. został odebrany ostatni element inwestycji pn. „Budowa Sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach” tj. dostawa wyposażenia sportowego Sali sportowej.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zapraszamy na Festyn Ekologiczny!

W sobotę, 24 sierpnia 2019r. o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej w Koszelewach odbędzie się festyn ekologiczny, na który już dziś zaprasza Sołtys wsi Koszelewy – Adam Kasprowicz oraz Rada Sołecka.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz