Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Trwa budowa sali sportowej.

W ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292” wykonane zostały ławy i ściany fundamentowe wraz z zasypem oraz zalaniem posadzki na gruncie.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Szybki internet w szkole.

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, jako pierwsza w naszej gminie podłączona została do szybkiego internetu dostarczanego technologią światłowodową. Łącze internetowe zainstalowane zostało w ramach projektu Ogólnoposka Sieć Edukacyjna realizowanego wspólnie przez Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Szanując środowisko-chronimy życie!

W sobotę, 13 października 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyło się wspólne sadzenie drzew. To wspólne przedsięwzięcie szkoły i Urzędu Gminy w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Budowa sali sportowej przy SP Koszelewy!

W Koszelewach rozpoczęto prace budowlane w związku z realizacją zadania pn. „Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Koszelewach”. Planowana wartość zadania wynosi 844.151,82 zł, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 82,99 %. Realizacja inwestycji zaplanowana jest do 31 grudnia 2019 r.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Będzie przerwa w dostawie prądu!

Jak podaje spółka ENERGA OPERATOR w dniu 28 października 2018r. w Koszelewach nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej. Planowane wyłączenie energii elektrycznej dotyczy:

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz