Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Turniej w Dmuchanych Kulach o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady!

W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 12:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Koszelewach odbył się turniej piłki nożnej „Bubble Football” o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Rybno – Dariusza Tary.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Trwa budowa wieży widokowej!

W Koszelewach trwają prace związane z budową wieży widokowej imienia Rodziny Nowakowskich przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Gmina Rybno wyłoniła wykonawcę na budowę wieży widokowej Firma Ogólnobudowlana – Urszula Zielińska, która będzie kosztować 69 830,28.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Ruszyła budowa wieży widokowej!

W Koszelewach rozpoczęły się prace związane z budową wieży widokowej imienia Rodziny Nowakowskich przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Gmina Rybno wyłoniła wykonawcę na budowę wieży widokowej Firma Ogólnobudowlana – Urszula Zielińska, która będzie kosztować 69 830,28.

Czytaj więcej...

Koszelewy Modernizacja energetyczna budynku szkoły podstawowej!

Trwają prace związane z inwestycją pn. „Modernizacja energetyczna budynku publicznego Szkoła Podstawowa w Koszelewach”. Gmina Rybno wyłoniła wykonawcę na modernizację energetyczną budynku publicznego Firma Ogólnobudowlana HART BUD Marek Kowalkowski.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zapraszamy na Turniej Sumo!

W piątek, 25 maja o godz. 17:00 podczas Festynu Rodzinnego w Koszelewach odbędzie się turniej walk sumo o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Rybno – Dariusza Tary. Zapisy na turniej od godz. 16:00 będzie prowadził Dariusz Tara podczas Festynu Rodzinnego w Koszelewach.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz