Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Trwa budowa sali sportowej!

W ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292” trwają prace związane z murowaniem ścian działowych, ociepleniem stropów oraz wykonaniem pokrycia dachu.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Nowa brama garażowa w OSP!

W budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszelewach zamontowana została nowa brama garażowa. Strażacy z Koszelew pozyskali na ten cel dotację w wysokości 6 500,00zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Szybki internet w szkole.

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, jako pierwsza w naszej gminie podłączona została do szybkiego internetu dostarczanego technologią światłowodową. Łącze internetowe zainstalowane zostało w ramach projektu Ogólnoposka Sieć Edukacyjna realizowanego wspólnie przez Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Trwa budowa sali sportowej.

W ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292” wykonane zostały ławy i ściany fundamentowe wraz z zasypem oraz zalaniem posadzki na gruncie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Budowa sali sportowej przy SP Koszelewy!

W Koszelewach rozpoczęto prace budowlane w związku z realizacją zadania pn. „Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Koszelewach”. Planowana wartość zadania wynosi 844.151,82 zł, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 82,99 %. Realizacja inwestycji zaplanowana jest do 31 grudnia 2019 r.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz