Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Adam Kasprowicz ponownie sołtysem wsi!

W piątek, 15 marca 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Koszelewach odbyły się wybory na sołtysa oraz radę sołecką, na które przybyło 132 mieszkańców.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Odbiór kolejnego etapu budowy sali sportowej!

W piątek, 1 marca 2019 r. został odebrany kolejny etap zrealizowanych robót na inwestycji pn: Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Nowa brama garażowa w OSP!

W budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszelewach zamontowana została nowa brama garażowa. Strażacy z Koszelew pozyskali na ten cel dotację w wysokości 6 500,00zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Trwa budowa sali sportowej!

W ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292” trwają prace związane z murowaniem ścian działowych, ociepleniem stropów oraz wykonaniem pokrycia dachu.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Trwa budowa sali sportowej.

W ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292” wykonane zostały ławy i ściany fundamentowe wraz z zasypem oraz zalaniem posadzki na gruncie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz