Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Remont budynku przy szkole!

Trwają prace remontowe budynku gospodarczego na terenie Szkoły Podstawowej w Koszelewach. Wymieniono już drzwi i okna, w kolejnym etapie zostanie odnowiona elewacja budynku, odnowione pokrycie dachu, a także uprzątnięty teren w najbliższym otoczeniu.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Festyn Rodzinny!

W piątek, 31 maja 2019 r. o godz. 12:00 w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się XVIII Festyn Rodzinny. - W tym roku przyświecało nam hasło "Kochanym Rodzicom". Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III przedstawiły wzruszającą część artystyczną, która była podziękowaniem dla rodziców za trud wychowania.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Szkolny ogródek dydaktyczny!

Cała społeczność związana ze Szkołą Podstawową im. Janusza Korczaka w Koszelewach pielęgnuje i dba o szkolny ogródek dydaktyczny – pn. Zielona pracownia”, który oficjalnie został otwarty 19 czerwca 2018 roku. Przedstawiamy fotografie ogródka dydaktycznego, który zazielenił się w okresie trwającej wiosny – teraz czekamy na zdjęcia gdy ogródek na dobre „rozkwitnie”.

Gmina Rybno: Szkoły na miarę XXI wieku!

Do szkół biorących udział w projekcie „Szkoła na miarę!” dostarczone zostały pomoce dydaktyczne, dzięki którym w naszych placówkach będzie można prowadzić nauczanie oparte na metodzie eksperymentu.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Trwa budowa sali sportowej!

Trwa budowa sali sportowej w Koszelewach w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292”. Odebrano już prace związane z murowaniem ścian działowych, ociepleniem stropów oraz wykonaniem pokrycia dachu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz