Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Odbiór końcowy inwestycji!

W dniu 13 wrzenia 2019 r. został odebrany ostatni element inwestycji pn. „Budowa Sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach” tj. dostawa wyposażenia sportowego Sali sportowej.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Uczniowie w końcu mają swoją salę sportową!

Piątek - 6 września był szczególnym dniem dla mieszkańców Koszelew i okolic – przy Szkole Podstawowej imienia Janusza Korczaka oficjalnie otwarta została nowa sala sportowa.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Odbiór częściowy sali sportowej!

Trwa budowa sali sportowej w Koszelewach w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292”. Odebrano już prace związane z murowaniem ścian działowych, ociepleniem stropów oraz wykonaniem pokrycia dachu.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zapraszamy na Festyn Ekologiczny!

W sobotę, 24 sierpnia 2019r. o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej w Koszelewach odbędzie się festyn ekologiczny, na który już dziś zaprasza Sołtys wsi Koszelewy – Adam Kasprowicz oraz Rada Sołecka.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Remont budynku przy szkole!

Trwają prace remontowe budynku gospodarczego na terenie Szkoły Podstawowej w Koszelewach. Wymieniono już drzwi i okna, w kolejnym etapie zostanie odnowiona elewacja budynku, odnowione pokrycie dachu, a także uprzątnięty teren w najbliższym otoczeniu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz