Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewy: Podpisano umowę na budowę sali sportowej za ponad 750 tyś!

W poniedziałek, 19 lutego o godz. 15:00 w Urzędzie Gminy w Rybnie odbyło się spotkanie, podczas którego została podpisana umowa z Usługi Ogólnobudowlane Urszula Zielińska na realizację inwestycji pn. „Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Koszelewach na działce nr 292”.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Przebudowa linii napowietrznej!

W piątek, 26 stycznia rozpoczęła się Przebudowa elektroenergetycznej linii napowietrznej SN-15kV Koszelewy z GPZ Tuczki o łącznej długości ok. 2,2 km. Inwestycję realizuje ENERGA-OPERATOR SA.

Czytaj więcej...

Koszelewy: Zapraszamy na Bal Karnawałowy!

Dnia 27 (sobota) stycznia 2018 roku o godz. 19:00 w Świetlicy Wiejskiej w Koszelewach Zarząd OSP organizuje Bal Karnawałowy. Koszt od pary – to 120 zł. Serdecznie zapraszamy!

Gwarantujemy:

Czytaj więcej...

Koszelewy: Podpisanie umowy na budowę wieży widokowej!

W piątek, 19 stycznia 2018 roku o godz. 15:00 w sali OSP w Rybnie odbyło się uroczyste podpisanie umowy na budowę wieży widokowej przy Remizie OSP w Koszelewach im. Rodziny Nowakowskich.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Podpisanie umowy na budowę sali sportowej w Koszelewach!

W piątek, 22 grudnia 2017 r. Gmina Rybno podpisała umowę o dofinansowaniu projektu pn. Budowa sali sportowej z zapleczem przy Szkole podstawowej w Koszelewach na działce nr 292 Województwem Warmińsko-Mazurskim.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz