Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewki: Budowa altany!

Rozpoczęły się prace związane z budową altany w Koszelewkach – etap I. Prace obejmują konstrukcję altany wraz z pokryciem dachu, bez wyposażenia i posadzki. Szacunkowy koszt I-etapu inwestycji to około 14.000 zł.

Czytaj więcej...

Koszelewki: Wieś ma nowego sołtysa!

W sobotę, 16 marca 2019r. o godz. 15:00 w Koszelewkach odbyły się wybory na sołtysa oraz radę sołecką, w których udział wzięło 33 mieszkańców.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rusza oczyszczalnia ścieków w Koszelewkach!

W miejscowości Koszelewki Gmina Rybno 28 listopada 2018 r. zostanie przeprowadzony odbiór końcowy i nastąpi przekazanie do eksploatacji przebudowanej kanalizacji sanitarnej oraz wybudowanej biologicznej oczyszczalni ścieków o przepustowości średnio-dobowej 10 m3/d.

Czytaj więcej...

Koszelewki: Oczyszczalnia ścieków ruszyła!

Mieszkańcy Koszelewek mogą już korzystać z nowej kanalizacji sanitarnej oraz biologicznej oczyszczalni ścieków. Inwestycja ta zagwarantuje im bezpieczny i ekologiczny odbiór nieczystości.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Oczyszczalnia ścieków w Koszelewkach.

Trwa budowa oczyszczalni ścieków w Koszelewkach. Została zamontowana technologia oczyszczania ścieków oraz drenaże rozsączające oczyszczone ścieki. Rozpoczęły się roboty związane z budową dróg wewnętrznych. Pod koniec listopada do oczyszczalni zostanie podłączonych około stu mieszkańców.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz