Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Koszelewki: Gmina Rybno pozyskała ponad 710 tysięcy na kanalizację!

W piątek, 10 sierpnia 2018r. została podpisana umowa z wybranym wykonawcą robót, a przedstawicielem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie na realizację inwestycji pn." Przebudowa kanalizacji sanitarnej z budową oczyszczalni ścieków na osiedlu po PGR w miejscowości Koszelewki, gm. Rybno". Całe spotkanie poprowadził Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który był pomysłodawcą całego projektu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Pracownicy WPK zaobserwowali ptaki z gatunku batalion.

Batalion – gatunek ptaka wędrownego. Cechą charakterystyczną samców bataliona w szacie godowej jest kryza czyli ozdobne pióra na przodzie szyi. Mówi się, że nie ma dwóch takich samych samców bataliona, co wiąże się z różnorodnością kolorów i objętości ich kryz.

Czytaj więcej...

Koszelewki: Woda w Koszelewkach jest przydatna do spożycia!

Informujemy, iż w dniu (28.10.2016r.) Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Działdowie uchylił wcześniejszą decyzję dotyczącą stwierdzenia braku przydatności wody do spożycia w wodociągu publicznym Jeleń zaopatrującym w wodę między innymi miejscowość Koszelewki.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz