Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Prace na mostku w Koszelewkach zakończone.

W dniu 04.11.2019r. drewniany mostek w Koszelewkach został odebrany i oddany do użytkowania zgodnie z decyzją Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Olsztynie znak: WOPN.6401.7.68.2019.AS.2 z dnia: 10 czerwca 2019r. Wykonawcą prac była firma P.P.H.U ROSTKOWSCY Wartość przeprowadzonych prac wyniosła: 30 750 zł brutto.

Koszelewki: Zakończono pierwszy etap budowy altany!

Zakończono pierwszy etap budowy altany w Koszelewkach. Prace obejmowały wykonanie konstrukcji altany wraz z pokryciem dachu. Budowa altany jest jednym z kolejnych etapów zagospodarowania działki o numerze 254 obręb Koszelewki.

Czytaj więcej...

Koszelewki: Wieś ma nowego sołtysa!

W sobotę, 16 marca 2019r. o godz. 15:00 w Koszelewkach odbyły się wybory na sołtysa oraz radę sołecką, w których udział wzięło 33 mieszkańców.

Czytaj więcej...

Koszelewki: Budowa altany!

Rozpoczęły się prace związane z budową altany w Koszelewkach – etap I. Prace obejmują konstrukcję altany wraz z pokryciem dachu, bez wyposażenia i posadzki. Szacunkowy koszt I-etapu inwestycji to około 14.000 zł.

Czytaj więcej...

Koszelewki: Oczyszczalnia ścieków ruszyła!

Mieszkańcy Koszelewek mogą już korzystać z nowej kanalizacji sanitarnej oraz biologicznej oczyszczalni ścieków. Inwestycja ta zagwarantuje im bezpieczny i ekologiczny odbiór nieczystości.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz