Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zakup gablot informacyjnych.

Gmina Rybno dokonała zakupu kolejnych gablot informacyjnych. Gabloty otrzymały Sołectwa, które zgłosiły potrzebę zakupu nowej tablicy. Nowe gabloty otrzymało Sołectwo Jeglia, Grabacz, Naguszewo – Groszki, Gralewo Stacja i Rumian.

Gmina Rybno: 400 tysięcy dofinansowania dla Jeglii i Szczuplin!

Z przyjemnością informujemy, iż Gmina Rybno znalazła się w gronie jednostek samorządowych, które otrzymają dofinansowanie na realizację projektu w ramach programu wieloletniego "SENIOR+ " na lata 2015-2020. Gmina Rybno otrzyma łącznie dofinansowanie w kwocie 409 101,00 zł na utworzenie Klubu "SENIOR+" w miejscowości Szczupliny oraz Dziennego Domu „Senior +” w miejscowości Jeglia. Wcześniej podobne dofinansowanie otrzymała miejscowość – Debień.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Spotkanie w sprawie drogi Jeglia-Dębień.

W poniedziałek, 16 października o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Jeglii (dawna Szkoła Podstawowa) odbędzie się spotkanie z Projektantem w sprawie realizacji inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 185008N Jeglia – Dębień”.

Czytaj więcej...

Jeglia: Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjne!

Przedsięwzięcie pod nazwą: Sołectwo Jeglia - Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjne - „Aktywny wypoczynek poprzez naukę”- zostało zrealizowane.

Czytaj więcej...

Jeglia: Festyn Wiejski dla mieszkańców.

W sobotę, 22 lipca o godz. 16:00 na placu przy wiacie w Jeglii odbył się festyn wiejski zorganizowany przez Sołtys wsi – Ewę Sendobrą, Radę Sołecką oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Jeglii.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz