Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Jeglia/Dębień: Pierwsza umowa z FDS na budowę drogi!

W dniu 25 września 2019 r. Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski z Skarbnikiem – Zdzisławą Kanicz podpisali z Wojewodą Warmińsko-Mazurskim – Arturem Chojeckim pierwszą z umów na budowę drogi z Funduszu Dróg Samorządowych.

Czytaj więcej...

Powiat Działdowski: 7 milionów 367 tysięcy złotych na drogi!

W środę, 25 września 2019r. w Urzędzie Wojewódzkim miało miejsce uroczyste podpisanie umów na realizację inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych. W imieniu Gminy Działdowo umowę z Wojewodą Arturem Chojeckim podpisał wójt Mirosław Zieliński wraz ze skarbnik Beatą Antoszewską a w imieniu gminy Rybno wójt Tomasz Węgrzynowski wraz ze skarbnik Zdzisławą Kanicz.

Czytaj więcej...

Jeglia: Wędrowna Grupa Krajoznawcza przemierzyła Zompy Jeglijskie!

Na zakończenie wakacji Wędrowna Grupa Krajoznawcza udała się na Zompy Jeglijskie. Tym razem z racji gorącej aury naszą wycieczkę zaczęliśmy po południu w Jeglii. Po krótkim wprowadzeniu na temat wsi i tego czym są zompy udaliśmy się sprawdzić czy bagno wciąga.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Dzięki Wam zbiórka na leczenie Łukasza dobiegła końca!

- Serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w zbiórkę pieniążków na leczenie naszego syna Łukasza! Dzięki Wam nasz synek przejdzie pięć przeszczepów komórek macierzystych! Nie ma słów, które w pełni wyraziłyby naszą wdzięczność za Waszą pomoc w zbiórce przeprowadzonej na stronie www.siepomaga.pl- ponad 40 tyś zł !

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na „Zompy Jeglijskie”!

Już jutro (sobota – 30.08.2019r.) Wędrowna Grupa Krajoznawcza zaprasza na „Zompy Jeglijskie”! - Tym razem przemierzymy Zompy Jeglijskie, czyli bagna i potorfia. Na zakończenie Sołectwo Jeglia zaprasza na festyn i ognisko (prowiant we własnym zakresie).

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz