Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Podsumowanie akcji „Gramy dla Łukasza z Jeglii”!

- Jesteśmy prawie trzy tygodnie po turnieju charytatywnym pn. „Gramy dla Łukasza z Jeglii”, a dwa dni temu dotarła do nas fantastyczna wiadomość – mianowicie, we wtorek Łukasz wraz z rodzicami i siostrzyczką zameldował się w Lublinie, gdzie przeszedł drugi (z pięciu) przeszczep komórek macierzystych! Brawo Łukasz!

Czytaj więcej...

Rybno: Relacja z Turnieju Charytatywnego – Gramy dla Łukasza!

W niedzielę, 31 marca 2019r. w hali OSiR w Rybnie odbył się Turniej Charytatywny w piłkę nożną halową pod nazwą Gramy dla Łukasza z Jeglii. Wzięło w nim udział 17 drużyn piłkarskich. Wszystko po to, by pomóc rodzicom Łukasza w kosztownym leczeniu syna.

Czytaj więcej...

Rybno: 15 drużyn zapisanych na Turniej Charytatywny!

Już 31.03.2019r. o godz. 10:00 w hali OSiR w Rybnie odbędzie się Turniej Charytatywny „Gramy dla Łukasza z Jeglii” w piłkę nożną halową organizowany przez Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, nieformalną grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, Sołtysa i Radę Sołecką w Jeglii, „Regulus" Ekspertyzy Przyrodnicze, Zakład Usług Leśnych oraz firmę Eurostyl Rybno.

Czytaj więcej...

Rybno: Zagrali dla Łukasza z Jeglii! – Turniej Charytatywny!

W niedzielę, 31 marca 2019r. o godz. 10:00 w hali OSiR w Rybnie odbył się Turniej Charytatywny w piłkę nożną halową pn. „Gramy dla Łukasza z Jeglii” zorganizowany przez nieformalną grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Sołtysa i Radę Sołecką w Jeglii, „Regulus" Ekspertyzy Przyrodnicze, Zakład Usług Leśnych, Trux-Bud Rybno oraz firmę Eurostyl Rybno.

Czytaj więcej...

Jeglia: Zakończenie ferii zimowych dla dzieci!

W sobotę, 2 lutego 2019 roku w świetlicy wiejskiej w Jeglii odbyło się zakończenie ferii zimowych dla dzieci. Wydarzenie zostało zorganizowane przez panią Sołtys, Radę Sołecką oraz Radnego Łukasz Głowackiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz