Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Jeglia: Ewa Sendobra ponownie sołtysem wsi!

W czwartek, 14 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Jeglii odbyły się wybory na sołtysa wsi i rady sołeckiej, w których udział wzięło 57 mieszkańców.

Czytaj więcej...

Jeglia: Zakończenie ferii zimowych dla dzieci!

W sobotę, 2 lutego 2019 roku w godz. od 10:00 do 15:00 w Dziennym Domu „Senior+” w Jeglii odbędzie się spotkanie dla dzieci z sołectwa Jeglia z okazji zakończenia ferii zimowych, na które już dziś zaprasza Radny Gminy Rybno – Łukasz Głowacki, Sołtys wsi Jeglia – Ewa Sendobra oraz Rada Sołecka.

Czytaj więcej...

Jeglia: Sołtys zaprasza na spotkanie Seniorów!

Zapraszamy wszystkich chętnych seniorów (oraz tych, którzy czują się seniorami), z miejscowości Jeglia na spotkanie Seniorów. Uroczystość odbędzie się w dniu 26 stycznia 2019r. o godz. 15:00 w sali Domu Seniora w Jeglii.

Czytaj więcej...

Jeglia: Spotkanie seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka!

W sobotę, 26 stycznia 2019 roku o godz. 15:00 w Sali Domu Seniora w Jeglii odbyło się spotkanie seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez Sołtys wsi – Ewę Sendobrą wraz z Radą Sołecką we współpracy z Radnym Gminy Rybno – Łukaszem Głowackim.

Czytaj więcej...

Jeglia: PILNIE POTRZEBNA POMOC DLA ŁUKASZA!

Łukasz przyszedł na świat jako wcześniak. Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że los szykuje nam okrutny cios prosto w serce… Zdiagnozowany został u niego bardzo rzadki zespół wrodzonych wad genetycznych WOLFA HIRSCHHORNA.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz