Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Jeglia/Dębień: Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym!

Na drodze gminnej nr 185008 N na odcinku od Jeglii w stronę Dębienia wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z rozpoczęciem robót drogowych. Za utrudnieniami przepraszamy!

Gmina Rybno: Trwają inwestycje na drogach.

Dzięki sprzyjającej aurze prowadzone są roboty drogowe.

1. Rozpoczęto roboty na odcinku drogi gminnej nr 185044N od drogi powiatowej Prusy/Szczupliny do mostu na rzece Wel.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Honorowe obywatelstwo dla Elżbiety Bojanowskiej!

W trakcie XII uroczystej sesji Rady Gminy Rybno (02.10.2019r.), która tym razem wyjątkowo odbywała się w Dziennym Domu Senior plus w miejscowości Jeglia wręczono akt nadania Honorowego Obywatelstwa Gminy Rybno Elżbiety Bojanowskiej.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Budowa drogi Jeglia – Dębień!

Dnia 24.10.2019 r. została podpisana umowa na realizacje inwestycji pn. Przebudowę wraz z rozbudową drogi gminnej nr 185008N Jeglia – Dębień etap I w km 0+000 do 1+188 i w km od 1+371 do 2+301,5” z Wykonawcą – Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o. o., ul. Młodzieżowa 3 lok. 32, 09-100 Płońsk.

Czytaj więcej...

Jeglia/Dębień: Pierwsza umowa z FDS na budowę drogi!

W dniu 25 września 2019 r. Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski z Skarbnikiem – Zdzisławą Kanicz podpisali z Wojewodą Warmińsko-Mazurskim – Arturem Chojeckim pierwszą z umów na budowę drogi z Funduszu Dróg Samorządowych.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz