Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Jeglia: Trwa budowa Dziennego Domu „Senior +”!

Trwają prace budowlane związane z utworzeniem Dziennego Domu "Senior+" w miejscowości Jeglia. Projekt pod nazwą "Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu „Senior+" jest dofinansowany w ramach realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Wieloletniego Programu "Senior+" na lata 2015-2020 skierowanego do jednostek samorządu terytorialnego. Całkowita wartość robót budowlanych wynosi 256.902,87 zł.

Czytaj więcej...

Jeglia: Dzienny Dom Senior+

Trwają prace wyburzeniowe starych sanitariatów oraz prace termoizolacyjne ścian zewnętrznych w miejscowości Jeglia w ramach inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu „Senior+".

Czytaj więcej...

Jeglia: Zapraszamy na III Rodzinny Dzień Sportu!

W sobotę, 14 lipca o godz. 16:00 na placu przy altanie w Jeglii odbędzie się III Rodzinny Dzień Sportu organizowany przez Sołtys wsi Jeglia – Ewę Sendobrą, Radę Sołecką oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Jeglii.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 255 tysięcy na prace budowlane w Jeglii na projekt „Senior+”!

Rozpoczęły się prace budowlane związane z utworzeniem Dziennego Domu "Senior+" w miejscowości Jeglia. Projekt pod nazwą "Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu „Senior+" jest dofinansowany w ramach realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Wieloletniego Programu "Senior+" na lata 2015-2020 skierowanego do jednostek samorządu terytorialnego. Całkowita wartość robót budowlanych wynosi 256.902,87 zł. Termin wykonania prac - 28 września 2018 r. Wykonawcą robót budowlanych jest Firma Usługowo-Handlowa Adam Malinowski.

Gmina Rybno: Zakup gablot informacyjnych.

Gmina Rybno dokonała zakupu kolejnych gablot informacyjnych. Gabloty otrzymały Sołectwa, które zgłosiły potrzebę zakupu nowej tablicy. Nowe gabloty otrzymało Sołectwo Jeglia, Grabacz, Naguszewo – Groszki, Gralewo Stacja i Rumian.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz