Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: OSP otrzymało samochód strażacki!

Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu dotarł obiecany przez Wójta Gminy Rybno samochód strażacki. Średni samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Star 14.227 z napędem 4x4, posiada silnik wysokoprężny o mocy ok. 227 KM.

Pojazd został zabudowany przez bielskie przedsiębiorstwo Inżynieria Samochodów Specjalnych WAWRZASZEK. Posiada 2000 litrowy zbiornik wody, 200 litrowy zbiornik środka pianotwórczego i dwuzakresową autopompę Ruberg o wydajności 2400 l/min. Wyposażony jest także w działko wodno-pianowe, linie szybkiego natarcia dł. 60 metrów, wciągarkę samochodową i system zraszaczy zamontowany pod podwoziem. Obsadę pojazdu stanowi 6 strażaków wraz z kierowcą w układzie 1+1+4.

Pojazd został przekazany nieodpłatnie przez KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim dla OSP Hartowiec w dniu 07.08.2019r. po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku OSP Hartowiec przez Komendanta Głównego PSP generała bryg. Leszka Suskiego.

Źródło: UG Rybno

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz