Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Uroczyste przekazanie wozu strażackiego!

W sobotę, 17 sierpnia 2019r. o godz. 11:00 przy remizie strażackiej w Hartowcu odbyło się uroczyste przekazanie samochodu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Hartowiec: OSP otrzymało samochód strażacki!

Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu dotarł obiecany przez Wójta Gminy Rybno samochód strażacki. Średni samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Star 14.227 z napędem 4x4, posiada silnik wysokoprężny o mocy ok. 227 KM.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Remont przepustu.

Zakończono I etap remontu przepustu w Hartowcu w drodze gm. w okolicach skrzyżowania Ostaszewo/Jeglia. Prace polegały na wymianie rury na nową PCV SN 8 o średnicy 50 cm. II etap polegający na uzupełnieniu nawierzchni utwardzonej nastąpi za około 2 m-ce.

Czytaj więcej...

Hartowiec: OSP otrzyma samochód!

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Hartowca otrzyma samochód pożarniczy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim. Decyzję w tej sprawie podjął Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Leszek Suski.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Szóste Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu za nami!

Cztery dni trwały tegoroczne Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu odbywające na terenie Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego i miejscowej parafii. Na szóstym wydarzeniu tego typu spotkali się uczestnicy z ubiegłych lat, choć było też wielu nowych młodych ludzi.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz