Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Bogdan Kopański ponownie sołtysem wsi!

W środę, 13 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w remizie OSP w Hartowcu odbyły się wybory na sołtysa wsi i rad sołeckich. Na stanowisko sołtysa mieszkańcy zgłosili trzech kandydatów: Dorotę Kamińską, Wiolettę Chojnacką oraz Bogdana Kopańskiego.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Podsumowanie Ferii Zimowych z „Iskrą”!

Koło Gospodyń Wiejskich ISKRA składa serdeczne podziękowania w szczególności ks. Sławomirowi Skonieczka za udostępnienie pomieszczeń Domu Rekolekcyjnego w Hartowcu, które umożliwiło zorganizowanie i przeprowadzenie ferii, Wójtowi i Radzie Gminy Rybno, Pani Joannie Słupskiej - Radnej wsi Hartowiec za okazane wsparcie, Pani pedagog Katarzynie Markowskiej za przeprowadzone warsztaty, Wiktorii Różańskiej za uwiecznienie na fotografii każdego dnia ferii oraz wszystkim osobom, dzięki którym Ferie z ISKRĄ mogły się odbyć.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Półmetek ferii zimowych organizowanych przez „Iskrę”!

Koło Gospodyń Wiejskich „Iskra” w Hartowcu zorganizowała w Domu Rekolekcyjnym ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Od poniedziałku ponad 40 uczestników ma możliwość spędzenia wolnego czasu w aktywny i innowacyjny sposób.

Czytaj więcej...

Hartowiec: „Zdrowo jem, więcej wiem”

„Zdrowo jem, więcej wiem” to ogólnopolski projekt edukacji prozdrowotnej dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych. Prowadzony jest od 2010 roku przez Fundację BOŚ. Od samego początku towarzyszy mu troska o zdrowie młodego pokolenia. Dzięki bogatej, wieloaspektowej i spójnej formule projekt doskonale wpisuje się w podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Hartowiec: „Iskra” organizuje ferie zimowe dla dzieci!

Dziś (28.01.2019r.) o godz. 10:00 w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu rozpoczęły się ferie zimowe organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Iskra” w Hartowcu, w których udział bierze ponad 40 dzieciaków.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz