Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w Twojej intencji.

W sobotę, 17 marca 2018 roku o godz. 19:00 w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu odbędzie się Masz św. z modlitwą o uzdrowienie w Twojej intencji.

Gmina Rybno: Zarząd Koła PZW Rybno zaprasza na zawody wędkarskie!

W niedziele 25 lutego 2018 roku na j. Hartowieckim odbędą się zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła Rybno w dyscyplinie podlodowej. W zawodach mogą wziąć udział członkowie koła, którzy mają opłaconą składkę członkowską i okręgową na rok 2018 oraz posiadający zezwolenie na połów ryb na j. Hartowieckim.

Czytaj więcej...

Hartowiec: IV Orszak Trzech Króli!

W sobotę, 6 stycznia w Hartowcu odbył się już po raz IV rok z rzędu Orszak Trzech Króli zorganizowany przez Parafię Rzymsko-Katolicką p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu. Patronat honorowy objął Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski.

Czytaj więcej...

Rybno: Podpisanie umowy na budowę remizy OSP w Hartowcu!

W piątek, 19 stycznia 2018 roku o godz. 15:00 w sali OSP w Rybnie odbyło się uroczyste podpisanie umowy na budowę Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na Orszak Trzech Króli do Hartowca!

W sobotę, 6 stycznia o godz. 13:45 w Hartowcu odbędzie się kolejny Orszak Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi. Prosimy o przygotowanie stroju postaci biblijnej w kolorze niebieskim albo zielonym lub czerwonym.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz