Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Trwa budowa nowej remizy strażackiej!

W Hartowcu trwa budowa nowej siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej. Obiekt będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu budynków w Powiecie Działdowskim. Inwestor zapewnia, że do końca września remiza będzie gotowa!

Czytaj więcej...

Hartowiec: Ruszyła budowa nowej remizy strażackiej!

W Hartowcu ruszyła budowa nowej siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej. Obiekt będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu budynków w Powiecie Działdowskim.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego!

W piątek, 23 marca o godz. 16:00 w Hartowcu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej remizy strażackiej dla tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Stara została zburzona w 2009 roku i od tego czasu strażacy swój sprzęt i samochód przechowywali w prywatnym garażu.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Odsłonięcie pamiątkowej tablicy!

8 kwietnia 2018 roku minęła dziesiąta rocznica śmierci Stanisława Dominika Wiśniewskiego – mieszkańca Hartowca, wielkiego społecznika, Kawalera Orderu Odrodzenia Polski, działacza NSZZ „Solidarność” i NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych, podporucznika Wojska Polskiego, członka Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Kombatantów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, Radnego Sejmiku Województwa Ciechanowskiego, Radnego Gminy Rybno, Ławnika Sądu Rejonowego, Prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Hartowiec, inicjatora wielu przedsięwzięć społecznych, a przede wszystkim budowy kaplicy i tworzenia parafii w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Przerwa w dostawie wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie informuje, że w dniu 27 marca 2018 roku w godz. od 10:00 do 14:00 w związku z wykonywaniem przyłącza wodociągowego do nowobudowanej świetlicy w Hartowcu, nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Truszczyn, Rumiana i Hartowca (nowe osiedle oraz zabudowania przy drodze do Zwiniarza). Za utrudnienia przepraszamy!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz