Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Pogwarancyjny przegląd drogi!

W dniu 02.08.2018 r. po upływie 36 miesięcy od zakończenia inwestycji pn. Przebudowa dróg gminnych nr 185065N i 185066N w miejscowości Hartowiec, dokonano przeglądu pogwarancyjnego drogi gminnej. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Rybno, Inspektor Nadzoru, Wykonawca oraz Przedstawiciel Rady Sołeckiej z Hartowca. W trakcie przeglądu nie stwierdzono usterek.

Gmina Rybno: Piąte Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu za nami!

Na terenie Diecezjalnego Domu Rekolekcyjnego i parafii w Hartowcu odbyły się trwające cztery doby Diecezjalne Dni Młodzieży. Diecezjalne Dni Młodzieży odbyły się w Hartowcu już po raz piąty.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Ruszyły Diecezjalne Dni Młodzieży 2018!

W czwartek, 19 lipca ponad 300 uczestników rozpoczęło V Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu, które jak co roku, odbywają się na placu przy Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym. DDM-y oficjalnie otworzyli: ks. Sławomir Skonieczka proboszcz z Hartowca, ks. Artur Szymczyk dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Toruńskiej oraz Dawid Wasilewski Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zakończono doraźną naprawę drogi wewnętrznej przy trasie kolejowej w Hartowcu.

Ustalono, że w najbliższym czasie odbędzie się komisja powołana przez właścicieli drogi – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. celem opracowania dalszych działań. Komisja została zwołana na dzień 21.08.2018 r. godz. 10:00. Z związku z tym mieszkańcy zainteresowani wykorzystaniem powyżej drogi jako dojazd do posesji prywatnych oraz pół proszeni są o udział w spotkaniu.

Hartowiec: Już dziś rozpoczynają się Diecezjalne Dni Młodzieży 2018!

Od 19 do 22 lipca w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu odbywać się będą Diecezjalne Dni Młodzieży. Przedstawiamy program:

19 LIPCA – CZWARTEK

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz