Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Zapraszamy na warsztaty żeglarskie!

Uczniowski Klub Sportowy „Szuwarek” w Hartowcu zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Rybno na warsztaty żeglarskie prowadzone na jeziorze Hartowieckim.

Kontakt, zapisy i szczegóły:

Zenon Laskowski tel. 697 142 082

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Gdzie ta keja, przy niej ten jacht...

Także w Hartowcu! Nareszcie na jeziorze Hartowieckim w stanicy wodnej UKS " Szuwarek" mamy pływający pomost-żeglarską keję- dzięki której młodzi adepci żeglarstwa bez moczenia nóg, będą mogli wypłynąć na tutejsze wody na spotykanie z wiatrem i wspaniałą przygodą!

Czytaj więcej...

Hartowiec: Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny!

Koło Gospodyń Wiejskich - „Iskra” zaprasza już w najbliższą niedzielę do Hartowca na kiermasz swojskich wyrobów i ozdób świątecznych po mszach św. o godz. 8:30 i 10:30. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Święta, święta i po świętach!

Na świątecznym stole obok wielkanocnej babki nie powinno zabraknąć tradycyjnego mazurka. Oczywiście najłatwiej ustawić się po niego w sklepowej kolejce, jednak to, co znajdzie się w naszym koszyku nie ma nic wspólnego z przysmakiem goszczącym na polskich stołach już od XVII wieku. Sposobów na jego przygotowanie jest tyle ile przygotowujących go gospodyń. My po jedyny w swoim rodzaju przepis pojechaliśmy do… Hartowca.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Będzie przerwa w dostawie wody.

Jak informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. w dniu 9 kwietnia 2019r. (wtorek) nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości: Hartowiec, Jeglia, Gronowo, Dębień, Truszczyny oraz Rumian. Przerwa w dostawie wody wystąpić ma w godzinach od 10:00 do 13:00.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz