Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Projekt Bezpieczna Gmina Rybno!

W ramach Projektu „Bezpieczna Gmina Rybno” uczniowie z Naszej Gminy biorą udział w zajęciach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szuwarek”. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach od 16:00 do 19:00. Zarówno młodsi uczniowie (klasa 3) jak i starsi (klasa 8) uczestniczą w zajęciach z wielką radością.

Czytaj więcej...

Hartowiec: IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych!

W sobotę, 31 sierpnia 2019r. o godz. 15:00 w Hartowcu odbył się IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych zorganizowany przez Prezesa TKHK w Ostródzie – Andrzeja Kornackiego oraz W-MZHK w Olsztynie!

Czytaj więcej...

"Rześkie Cytruski" z Grand Prix ogólnopolskiego konkursu!

Miło jest nam poinformować, że uczniowie klas II-III SP Hartowiec znaleźli się w gronie 10 drużyn wyróżnionych Nagrodą Główną konkursu "Zdrowo jem, więcej wiem". Całoroczna, ciężka praca drużyny pod kierunkiem p. Iwony Łukwińskiej i p. Barbary Brzostek przyniosła znakomite efekty.

Czytaj więcej...

Hartowiec: To już dziś! IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych!

Już dziś (sobota – 31.09.2019r.) o godz. 15:00 w Hartowcu odbędzie się IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych organizowany przez Prezesa TKHK w Ostródzie – Andrzeja Kornackiego oraz W-MZHK w Olsztynie!

Czytaj więcej...

Hartowiec: Uroczyste przekazanie wozu strażackiego!

W sobotę, 17 sierpnia 2019r. o godz. 11:00 przy remizie strażackiej w Hartowcu odbyło się uroczyste przekazanie samochodu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz