Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Hartowca!

W poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku o godz. 14:00 w Hartowcu odbył się już szósty Orszak Trzech Króli zorganizowany przez Parafię Rzymsko-Katolicką pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ponad 9 milionów dofinansowania na kanalizację Hartowiec-Dębień!

Otrzymaliśmy dofinansowanie na "Rozbudowę kanalizacji sanitarnej do miejscowości Dębień i Hartowiec, gm. Rybno - etap 1 i 2" w ramach projektu PL-RU "Transgraniczna inicjatywa gm. Rybno i Gusiev na rzecz ochrony Bałtyku przez ograniczenie zanieczyszczeń z terenów wrażliwych i cennych przyrodniczo oraz promowanie gospodarki zamkniętego obiegu".

Czytaj więcej...

Hartowiec: IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych!

W sobotę, 31 sierpnia 2019r. o godz. 15:00 w Hartowcu odbył się IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych zorganizowany przez Prezesa TKHK w Ostródzie – Andrzeja Kornackiego oraz W-MZHK w Olsztynie!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Projekt Bezpieczna Gmina Rybno!

W ramach Projektu „Bezpieczna Gmina Rybno” uczniowie z Naszej Gminy biorą udział w zajęciach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szuwarek”. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach od 16:00 do 19:00. Zarówno młodsi uczniowie (klasa 3) jak i starsi (klasa 8) uczestniczą w zajęciach z wielką radością.

Czytaj więcej...

Hartowiec: To już dziś! IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych!

Już dziś (sobota – 31.09.2019r.) o godz. 15:00 w Hartowcu odbędzie się IX Czempionat Źrebiąt Ras Zimnokrwistych organizowany przez Prezesa TKHK w Ostródzie – Andrzeja Kornackiego oraz W-MZHK w Olsztynie!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz