Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Hartowiec: Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny!

Koło Gospodyń Wiejskich - „Iskra” zaprasza już w najbliższą niedzielę do Hartowca na kiermasz swojskich wyrobów i ozdób świątecznych po mszach św. o godz. 8:30 i 10:30. Serdecznie zapraszamy!

Gmina Rybno: Będzie przerwa w dostawie wody.

Jak informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie sp. z o. o. w dniu 9 kwietnia 2019r. (wtorek) nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości: Hartowiec, Jeglia, Gronowo, Dębień, Truszczyny oraz Rumian. Przerwa w dostawie wody wystąpić ma w godzinach od 10:00 do 13:00.

Hartowiec: Dzień Kobiet!

W niedzielę, 3 marca 2019r. o godz. 16:00 w remizie strażackiej w Hartowcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, na którą wszystkie mieszkanki z sołectwa Hartowiec zaprosił Sołtys wsi – Bogdan Kopański wraz z radą sołecką, Radna Gminy Rybno – Joanna Słupska, Ochotnicza Straż Pożarna w Hartowcu oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Iskra” w Hartowcu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Hartowiec ponownie mistrzem Gminnych Halowych Igrzyskach Wsi!

W niedzielę, 24 marca 2019r. o godz. 14:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyły się Gminne Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne „O Puchar Wójta Gminy Rybno”, w których udział wzięły trzy sołectwa - Żabiny, Rybno i Hartowiec.

Czytaj więcej...

Hartowiec: Kopernik na Ziemi Lubawskiej!

Spotkanie z Mikołajem Kopernikiem w Hartowcu odbyło się w konwencji interaktywnej podróży w czasie i przestrzeni do lat 1473-1543. Już od samego progu naszej „hartowieckiej Alma Mater” zacnych naszych gości witały pary postaci w renesansowych strojach, wiodąc ich następnie do naszej „kosmicznej” sali sportowej.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz