Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gronowo: Dożynki Wiejskie!

W sobotę, 31 sierpnia 2019r. przy świetlicy wiejskiej w Gronowie odbyły się Dożynki Wiejskie. Zarówno na mieszkańców jak i licznie przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wyścigi traktorów zorganizowane obok świetlicy wiejskiej – w tej rywalizacji udział wzięło dziesięciu uczestników. Nie obyło się bez rywalizacji, ale najważniejsza była świetna zabawa dla widzów. Wszyscy kierowcy otrzymali pamiątkowy medal, a najlepsi zwodnicy nagrody. W drugim konkursie - fotograficznym wzięło udział 26 osób. Najlepsza trójka również otrzymała nagrody. Wszystkie zdjęcia przyozdobią świetlicę wiejską. Po konkursach przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy ognisku do późnych godzin. - Dziękuję wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację naszego spotkania – Sołtys wsi Gronowo Sylwia Szczepańska.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz