Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Dąbrówno: Zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Julki Rówczyńskiej!

Zapraszamy wszystkich ludzi o dobrych sercach na koncert charytatywny, zorganizowany z myślą o Julce - maleńkiej iskierce, która od początku swej drogi na Ziemi potrzebuje naszej pomocy - a konkretnie ogromnych pieniędzy za leczenie w Stanach Zjednoczonych.

Julcia jest mieszkanką Nowego Miasta Lubawskiego, kiedy miała zaledwie miesiąc jej rodzice dowiedzieli się, że ich wyczekiwana córeczka jest obciążona chorobą genetyczną SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. I tak, jak sami powiedzieli - w tym dniu skończyło się ich "i żyli długo i szczęśliwie", zaczął się natomiast strach o kolejną minutę, godzinę, dzień życia Julci. Jedynym ratunkiem jest podjęcie leczenia - leczenia za blisko 10mln zł. Ta pięciomiesięczna kruszynka poruszyła serca ludzi w całej Polsce - mamy nadzieję, że poruszy również wasze.

Czekamy na was już 11.01.2019r. (sobota) o godzinie 16 w Gminnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Dąbrównie.

Pokażmy, że jesteśmy z Julcią, z jej rodziną w tych trudnych chwilach.

Podczas koncertu będzie można wesprzeć zbiórkę dla Julci dzięki wystawionej puszce jak również podczas licytacji - całość zostanie przekazana na konto Julci.

Pomogliście już Ksaweremu podczas zbiórki w trakcie Dni Dąbrówna - teraz czas na Julcię!!!!!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz