Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zrzutka na budowę szpitala!

Daniel Kasprowicz razem z Fundacja Boże Atelier podejmuje się nowego przedsięwzięcia, którym jest budowa wielofunkcjonalnego szpitala w regionie Antsiranana na Madagaskarze spełniającego trzy zasadnicze funkcje: leczniczą - oferując pomoc medyczną najbiedniejszym i najbardziej poszkodowanym, edukacyjna - ucząc i zapobiegając chorobom, i misyjna - przyjmując wszystkich chętnych wolontariuszy misyjnych do pomocy na rzecz chorych i potrzebujących.

Każdego dnia tysiące osób umiera w tym kraju na choroby zależne tylko i wyłącznie od biedy. Dzieci głodują, dziewczynkom odbiera się szanse do dalszej edukacji, wykorzystuje się młodzież do pracy za grosze, nierzadko kosztem ich zdrowia i życia.

Kto obserwuje profil Daniela Kasprowicza zna specyfikę jego pracy, wie na czym się skupia i jakimi wartościami się kieruje. Wie z czym się nie zgadza i o co walczy. Przez najbliższe miesiące będzie promować tą nową ideę organizując rożnego rodzaju akcje, media, a zyski przekazane zostaną na ten cel. Gorąco zachęcamy do wspólnego wędrowania, do pójścia tą samą drogą.

Udostępnij, polub, zareklamuj, wpłać choćby złotówkę! Zorganizuj zrzutkę w swojej szkole czy wspólnocie! Wyjdź z granic swojego komfortu i czyń dobro! #PodzielSieZyciem

Link do zrzutki: < www.zrzutka.pl/szpitalantsiranana >

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz