Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Transport do lokali wyborczych!

Urząd Gminy Rybno informuje, iż na potrzeby wyborów posłów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 zostanie zapewniony transport do lokali wyborczych oraz powrotny.

Czytaj więcej...

Robert Gontarz PiS nr 14 - jedyny kandydat do Sejmu z Gminy Rybno!

Szanowni Państwo! Dzięki Waszemu zaufaniu, niespełna rok temu, zostałem Radnym Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zdobywając 7593 głosy. Dziś nadszedł czas nowych wyzwań, dlatego kandyduję w wyborach do Sejmu RP, bym tam mógł dbać jeszcze lepiej o sprawy naszego regionu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wybory do Sejmu i Senatu – poradnik!

Co zrobić, aby zagłosować w miejscu zamieszkania lub poza nim? Co daje zaświadczenie o prawie do głosowania i jak je uzyskać? Kto i jak może zostać kandydatem na członka obwodowej komisji wyborczej? Ile wynosi dieta dla członków komisji? Kto i do kiedy może zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego?

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe i językowe!

Na terenie Rybna będą organizowane bezpłatne szkolenia komputerowe i językowe, które mają na celu wzrost wiedzy oraz umiejętności mieszkańców województwa warmińsko- mazurskiego.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie poezji!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez Lokalną Grupę Działania Ziemia Lubawska. Udział w konkursie może wziąć każda osoba zamieszkująca teren funkcjonowania LGD Ziemia Lubawska w wieku od 15 do 50 roku życia.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz