Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Czy „emeryci” są zmuszani aby jeździli do Truszczyn?

Na ostatniej Sesji Rady Gminy Rybno, która odbyła się 20 czerwca 2018 roku, o godz. 10:00 w Sali OSP w Rybnie Radny Gminy Rybno – Dariusz Karbowski zasugerował, że emeryci z Gminy Rybno są zmuszani do jeżdżenia „na siłę” do Truszczyn, gdzie znajduje się Obserwatorium Astronomiczne prowadzone przez Fundację Nicolaus Copernicus.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Premiera Oficjalnej Piosenki Gminy Rybno!

Już 3 lipca (wtorek) 2018 roku odbędzie się premiera oficjalnej piosenki Gminy Rybno nagranej przez zespół Transtime! To właśnie ten utwór otworzy tegoroczne Dni Rybna! W pierwszy wtorek lipca zachęcamy do obserwowania strony Serwis informacyjny – Syla, Gminy Rybno oraz fan page zespołu Transtime!

Czytaj więcej...

LGD: Szkolenia w zakresie małych grantów i inkubatora przetwórstwa lokalnego!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska informuje, że w związku z planowanym ogłoszeniem konkursów i naborem wniosków o przyznanie pomocy na wdrażanie operacji przez Podmioty inne niż LGD w ramach LSR 2014-2020 realizowanej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, przygotowany został cykl szkoleń, który będzie realizowany w poszczególnych gminach z terenu LGD Ziemia Lubawska.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: 14 czerwca – Światowy Dzień Krwiodawcy!

- Światowy Dzień Krwiodawcy to okazja do wyrażenia słów uznania i szacunku pod adresem bezimiennych bohaterów – sponsorów życia. Z tej okazji wszystkim Dawcom składamy serdeczne podziękowania za oddawanie krwi, najcenniejszego daru, jaki człowiek może ofiarować drugiemu człowiekowi. Zdrowia, wszelkiej pomyślności, osobistego szczęścia oraz tego, aby to wspaniałe dzieło pomocy innym było źródłem nieustannej satysfakcji – składa Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi w Rybnie!

ZWINIARZ: IŁAWA GOSPEL SINGERS CHARYTATYWNIE!

Zespół Iława Gospel Singers postanowił wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Ilony Jakielskiej, która uległa ciężkim oparzeniom. Koncert pod hasłem „Wszystko Tobie” odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca o godz. 18.00 w kościele p.w. św. Mikołaja w Zwiniarzu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz