Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Warszawa: Rekord Guinnessa pobity!

W dniach 7-9 grudnia w hali OSiR Praga Południe w Warszawie został pobity rekord Guinnessa w najdłuższym meczu piłki nożnej na zasadach futsalu. Wcześniej rekord należał do Anglików, a Polacy zapisują się w kartach historii z wynikiem - 51 godzin.

Czytaj więcej...

Olsztyn: Znamy władze samorządu województwa.

Gustaw Marek Brzezin ponownie został Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nowe władze samorządu województwa wybrano podczas drugiej sesji Sejmiku, która odbyła się 4 grudnia 2018r.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kampania BIAŁA WSTĄŻKA 2018

Międzynarodowa kampania Biała Wstążka trwa od 25 listopada do 10 grudnia 2018r.

CO TO JEST KAMPANIA BIAŁA WSTĄŻKA ?

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Trwa Akademia Lokalnych Liderów!

W Gminie Rybno od maja realizowany jest projekt Akademia Lokalnych Liderów Gminy Rybno. Projekt został napisany przez Parafię pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hartowcu a do uczestnictwa w nim zostały zaproszone wszystkie stowarzyszenia i organizacje pozarządowe a także grupy nieformalne z terenu gminy.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wójt i Rada Gminy Rybno VIII Kadencji 2018-2023.

W środę, 21 listopada 2018 roku w sali OSP w Rybnie odbyła się I Sesja Rady Gminy Rybno VIII Kadencji 2018-2023, podczas której Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz 15 osobowa Rada Gminy Rybno odebrała zaświadczenie o wyborze oraz złożyła ślubowanie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz