Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Symbole Narodowe Polski!

Symbole Państwa Polskiego są pod szczególną ochroną prawną, traktowane powinny być z należytym szacunkiem i czcią co jest obowiązkiem i prawem każdego obywatela, a także wszystkich organów państwowych, organizacji i instytucji.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ostrzeżenie meteorologiczne - Burze z gradem!

W trakcie burzy:

- Nie wolno stać pod drzewami, gdyż niektóre z nich (np. lipy) bardzo łatwo przewodzą elektryczność,

- Należy odejść od wszelkich zbiorników wodnych, gdyż woda jest doskonałym przewodnikiem elektryczności,

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kolejne zarybianie Koła PZW Rybno.

W sobotę, 8 czerwca 2019r. członkowie kola PZW Rybno brali udział w zarybieniach rzeki Wel i jeziora hartowieckiego letnim narybkiem jazia w liczbie około 25 000 sztuk.

Gmina Rybno: Jak przetrwać upał!

Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa temperatura występuje pomiędzy godziną 15 a 18, a nie jak się powszechnie sądzi – w południe, zaś największe promieniowanie UV notowane jest w godzinach 12 – 13.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: PZW organizuje sprzątanie brzegów jezior!

W dniu 15.06.2019r. Zarząd Koła PZW w Rybnie organizuje sprzątanie Linii brzegowych jezior: Rybno, Zarybinek, Wery, Grądy. Liczba sprzątanych jezior będzie zależna od frekwencji uczestników.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz