Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Janusz Anzel – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 15 (Gralewo Stacja, Koszelewki, Rapaty).

Janusz Anzel – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 15 (Gralewo Stacja, Koszelewki, Rapaty).

(zam. w Gralewie Stacji, 46 lat, żonaty, trójka dzieci)

Kandydat do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kurników nie będzie!

Budowę powstających jak grzyby po deszczu kurników da się zablokować. Pokazali to włodarze oraz społeczność gminy Rybno, którzy przez trzy lata walczyli z inwestorem, chcącym postawić 20 kurników w Gralewie Stacji. Dziś już wiemy, że batalię wygrali.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rozpoczęto prace drogowe w Gralewie!

Rozpoczęto prace związane inwestycją pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu pieszo-jezdnego na dz. nr 532, 533 obręb 19 Żabiny miejscowości Gralewo Stacja”. W następnym etapie zostanie wykonany ciąg pieszo – jezdny w Żabinach oraz ulica Lubawska w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gralewo Stacja: Trwają prace drogowe!

Informujemy, iż prowadzone roboty w ramach inwestycji pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu pieszo-jezdnego na dz. nr 532, 533 obręb 19 Żabiny msc. Gralewo Stacja” przekroczyły już półmetek.

Gralewo Stacja: Jakub Anzel z brązowym medalem w Olsztynie!

W niedziele, 8 października w Olsztynie Jakub Anzel z Gralewa Stacji zdobył trzecie miejsce w turnieju tenisa stołowego z okazji Narodowego Dnia Sportu w kategorii Junior 2003 i młodsi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz