Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gralewa Stacja: Jolanta Kępczyńska ponownie sołtysem wsi!

We wtorek, 12 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Gralewie Stacji odbyły się wybory na sołtysa wsi i rad sołeckich. Jolanta Kępczyńska została ponownie sołtysem Gralewa Stacji. Do rady sołeckiej zostali wybrani: Teresa Józefko, Danuta Lubańska, Karolina Ługowska i Hubert Józefko. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!

Gmina Rybno: Janusz Anzel – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 15 (Gralewo Stacja, Koszelewki, Rapaty).

Janusz Anzel – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 15 (Gralewo Stacja, Koszelewki, Rapaty).

(zam. w Gralewie Stacji, 46 lat, żonaty, trójka dzieci)

Kandydat do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Gralewo Stacja: Trwają prace drogowe!

Informujemy, iż prowadzone roboty w ramach inwestycji pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu pieszo-jezdnego na dz. nr 532, 533 obręb 19 Żabiny msc. Gralewo Stacja” przekroczyły już półmetek.

Gmina Rybno: Kurników nie będzie!

Budowę powstających jak grzyby po deszczu kurników da się zablokować. Pokazali to włodarze oraz społeczność gminy Rybno, którzy przez trzy lata walczyli z inwestorem, chcącym postawić 20 kurników w Gralewie Stacji. Dziś już wiemy, że batalię wygrali.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Rozpoczęto prace drogowe w Gralewie!

Rozpoczęto prace związane inwestycją pn. „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu pieszo-jezdnego na dz. nr 532, 533 obręb 19 Żabiny miejscowości Gralewo Stacja”. W następnym etapie zostanie wykonany ciąg pieszo – jezdny w Żabinach oraz ulica Lubawska w Rybnie.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz