Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Zapraszamy na BAL ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH!

W sobotę, 2 lutego 2019 roku o godz. 19:00 w Gospodarstwie Agroturystycznym „u Renaty” w Grądach odbędzie się Bal Organizacji Pozarządowych. Koszt od osoby – 70zł. Zgłoszenia do 21 stycznia 2019r. pod nr tel.: 691-503-893.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Bal Sylwestrowy „U Renaty”!

Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwestrowy 31 grudnia 2018 roku do Gospodarstwa Agroturystycznego „ U RENATY” w Grądach.

Cena od pary 200 zł. Możliwość wykupienia noclegów.

Do tańca gra zespół: FOREWER

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Stolica Grądy!

Od 1 lipca - przez tydzień – Grądy, a konkretnie gospodarstwo agroturystyczne „U Renaty”, były stolicą przyjaźni polsko-niemieckiej. Nie wpadli tu co prawda niemieccy politycy tylko młodzi ludzie z grupy Junior Ranger skupionej wokół NaturparkDromling. Nasi to uczniowie z Zespołu Szkół w Rybnie, na których oko miała Pani dyrektor Ewa Golder. Wszystko to stało się dzięki niespotykanej aktywności dyrektora Krzysztofa Główczyńskiego i jego załogi z Welskiego Parku Krajobrazowego.

Czytaj więcej...

Grądy: Budowę „Okna na Jezioro” rozpoczęto!

Ruszyła druga część inwestycji w bioróżnorodność gminy Rybno pn. Zagospodarowanie turystyczne terenu nad j. Grądy etap I – OKNO NA JEZIORO. Wykonawcą robót jest Zakład Betoniarski Pana Zgliczyńskiego z Działdowa.

Czytaj więcej...

Grądy: Jestem za!

Wpadło do mojej kwatery dwóch facetów. Nie umawiali się, nie dali mi jednak wyboru. Masz pisać. Odezwała się moja niechęć do pióra.

- O czym mam pisać. I po…….

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz