Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Grądy: III Bieg na Rozpoczęcie Wakacji „Tropem Wilka”!

W niedziele, 24 czerwca 2018 roku o godz. 16:00 w Grądach odbędzie się III Bieg na Rozpoczęcie Wakacji „Tropem Wilka” na dystansie 3 i 6 km (zapisy od godz. 15:00).

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Nowa droga w Grądach odebrana!

W dniu 18.05.2018 r. Wykonawca, Wójt, Sołtys Wsi Grądy, Przedstawiciele Starostwa i Inspektor Nadzoru dokonali odbioru drogi nr 185010N w Grądach. Komisji zostało przedstawione pismo Pani Radnej Gminy Rybno ws. nieprawidłowości dotyczących w/w drogi.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uwaga! Utrudnienia w ruchu w miejscowości Grądy!

W związku z kładzeniem masy asfaltowej w miejscowości Grądy wystąpią utrudnienia w ruchu od dnia 18.04.2017 do dnia 20.04.2018. Prosimy o wyrozumiałość i w miarę możliwości ograniczenie ruchu na w/w odcinku.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kończy się przebudowa drogi w Grądach.

Kończy się przebudowa drogi gminnej 185010N w Grądach. Wykonawcą robót jest firma PRDI S.A. – Mława. Inspektorem Nadzoru Jan Budzyński z Olsztynka, a długość nowej nawierzchni asfaltowej to - 975,0m.

Czytaj więcej...

Grądy: Przegląd pogwarancyjny przepustu.

W tym roku odbył się pierwszy przegląd pogwarancyjny inwestycji zrealizowanej w 2015 roku, która polegała na przebudowie przepustu w Grądach. Okresowa kontrola przepustu pod drogą gminną miała na celu ocenę stanu technicznego obiektu.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz