Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Stolica Grądy!

Od 1 lipca - przez tydzień – Grądy, a konkretnie gospodarstwo agroturystyczne „U Renaty”, były stolicą przyjaźni polsko-niemieckiej. Nie wpadli tu co prawda niemieccy politycy tylko młodzi ludzie z grupy Junior Ranger skupionej wokół NaturparkDromling. Nasi to uczniowie z Zespołu Szkół w Rybnie, na których oko miała Pani dyrektor Ewa Golder. Wszystko to stało się dzięki niespotykanej aktywności dyrektora Krzysztofa Główczyńskiego i jego załogi z Welskiego Parku Krajobrazowego.

Czytaj więcej...

Grądy: Jestem za!

Wpadło do mojej kwatery dwóch facetów. Nie umawiali się, nie dali mi jednak wyboru. Masz pisać. Odezwała się moja niechęć do pióra.

- O czym mam pisać. I po…….

Czytaj więcej...

Grądy: III Bieg na Rozpoczęcie Wakacji „Tropem Wilka”!

W niedziele, 24 czerwca 2018 roku o godz. 16:00 w Grądach odbędzie się III Bieg na Rozpoczęcie Wakacji „Tropem Wilka” na dystansie 3 i 6 km (zapisy od godz. 15:00).

Czytaj więcej...

Grądy: Po III biegu Tropem Wilka… i po meczu!

Na tegoroczny, już „III Bieg Tropem Wilka” zjechało do Grądów ponad 30 zawodników. Mniej niż rok temu. Stało się tak bo w sobotę biegano w Olsztynku i kilku zawodowców przyjechało do nas by tylko kibicować zapowiadając, iż pobiegną za rok.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Nowa droga w Grądach odebrana!

W dniu 18.05.2018 r. Wykonawca, Wójt, Sołtys Wsi Grądy, Przedstawiciele Starostwa i Inspektor Nadzoru dokonali odbioru drogi nr 185010N w Grądach. Komisji zostało przedstawione pismo Pani Radnej Gminy Rybno ws. nieprawidłowości dotyczących w/w drogi.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz