Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Grądy: Okno na jezioro!

W Grądach powstało zejście - schody z kostki betonowej, parking przy drodze, chodnik z kostki betonowej, mur oporowy z kamienia, altana z tarasem widokowym na jezioro, latarnie solarne i hybrydowe, kosze na śmieci, tablice informacyjne oraz ławki. Uzupełnienie stanowić będą nasadzenia wykonane do końca kwietnia br.

Czytaj więcej...

Grądy: Kończy się budowa 'okna na jezioro'!

W Grądach powstało zejście - schody z kostki betonowej, parking przy drodze, chodnik z kostki betonowej, mur oporowy z kamienia, altana z tarasem widokowym na jezioro, latarnie solarne i hybrydowe, kosze na śmieci, tablice informacyjne. Uzupełnienie stanowić będą nasadzenia wykonane do końca kwietnia br.

Czytaj więcej...

GMINA RYBNO: SOŁTYSI

Gdyby na miejscu domu naszego sołtysa stanął kościół byłyby to - Grądy zimą - widziane z drogi od strony Kiełpin. To jednak Dania i obraz Christiana Davida Gebauera, który urodził się 15 października 1777 roku w miejscowości Neusalz.

Czytaj więcej...

Grądy: JAK DZIECI

Futsal to odmiana piłki nożnej rozgrywana w hali. Za jej twórcę uważa się Juana Carlosa Cerianiego. Chyba Portugalczyka. W pierwotnym zamyśle, ze względu na rozmiary boiska, miała być to gra dla dzieci i młodzieży i stąd mój tytuł.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Budowa trwa nadal - inwestycje nad jeziorami!

Wykonując inwestycję zgodnie z zasadami bioróżnorodności Wykonawca robót Zakład Betoniarski Pana Zgliczyńskiego z Działdowa realizuje mimo zimy zagospodarowanie turystyczne terenu nad j. Grądy etap I – OKNO NA JEZIORO.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz