Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Grądy: IV Bieg Tropem Wilka!

W sobotę, 22 czerwca 2019r. o godz. 17:00 w Grądach odbył się IV Bieg Tropem Wilka na dystansach 3 i 6 kilometrów zorganizowany przez Sołtysa wsi Grądy – Mirosława Remusa i Radę Sołecką we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Grądy: Okno na Jezioro otwarte!

W sobotę, 22 czerwca 2019r. o godz. 11:00 w Grądach odbyło się uroczyste zakończenie projektu pn. „Okno na Jezioro” – zrealizowanego w ramach inwestycji „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk oraz zmniejszenie presji wynikającej z ruchu turystycznego na obszarach chronionych wokół jezior Grądy i Zarybinek” oraz uroczyste otwarcie obiektu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: IV Bieg na rozpoczęcie wakacji „Tropem Wilka” w Grądach!

W sobotę, 22 czerwca (sobota) 2019 roku o godz. 17:00 w Grądach odbędzie się IV Bieg na rozpoczęcie wakacji „Tropem Wilka” na dystansie 3 i 6 km (zapisy od godz. 15:30).

Program:

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: IV Bieg na rozpoczęcie wakacji „Tropem Wilka” w Grądach!

Już dziś - 22 czerwca (sobota) 2019 roku o godz. 17:00 w Grądach odbędzie się IV Bieg na rozpoczęcie wakacji „Tropem Wilka” na dystansie 3 i 6 km (zapisy od godz. 15:30).

Czytaj więcej...

Grądy: Okno na jezioro!

W Grądach powstało zejście - schody z kostki betonowej, parking przy drodze, chodnik z kostki betonowej, mur oporowy z kamienia, altana z tarasem widokowym na jezioro, latarnie solarne i hybrydowe, kosze na śmieci, tablice informacyjne oraz ławki. Uzupełnienie stanowić będą nasadzenia wykonane do końca kwietnia br.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz