Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Grabacz: Sołectwo zakupiło przyczepkę do kajaków!

W dniu 22.03.2019r. sołectwo Grabacz odebrało przyczepkę do przewożenia kajaków zakupioną w ramach funduszu sołeckiego. Źródło: UG Rybno

Grabacz: Andrzej Jadanowski ponownie został sołtysem!

W czwartek, 7 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w Grabaczu odbyły się wybory na sołtysa wsi oraz do rady sołeckiej. Andrzej Jadanowski został ponownie sołtysem sołectwa Grabacz – funkcję tą pełni od 1998 roku. Członkami rady sołeckiej zostali: Marta Tyburska, Barbara Jadanowska oraz Krzysztof Szałła. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!

Grabacz: Mieszkańcy zamontowali tablice informacyjne.

W Grabaczu w ramach środków funduszu sołeckiego mieszkańcy postawili dwie tablice informacyjne – historię sołectwa Grabacz oraz informacje o rzece Wel. Na przystanku autobusowym zawisł za to piękny napis „Grabacz”.

Grabacz: Zakup kajaków ze środków funduszu sołeckiego!

Dnia 26.06.2018 r. firma „SzwedSerwis” Konrad Szwed dostarczyła do Sołectwa Grabacz 5 kajaków wraz z wyposażeniem - wiosła 10 szt. oraz kamizelki asekuracyjne 10 szt. w różnych rozmiarach. Koszt dostawy wynosi 9.350,00 zł i jest realizowany ze środków Funduszu Sołeckiego.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz