Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Rybno/Dębień: Razem – seniorzy Gminy Rybno!

W czwartek, 09 maja 2019r. w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyło się spotkanie integracyjne seniorów pn. "Razem - seniorzy Gminy Rybno", w ramach których 30 seniorów z Rybna na rowerach pojechało do Dębienia.

Na miejscu seniorów z Rybna przywitało 21 mieszkańców Dębienia, członkowie Koła Gospodyń Wiejskich i nie tylko. Na spotkanie przybył także Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski z którego inicjatywy odbyło się to spotkanie, realizowane w ramach zadania zleconego "Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym".

Swoją obecnością podczas spotkania zaszczycił także Sołtys wsi Dębień - Grzegorz Januszewski oraz - Wiesława Wróblewska, która ma piecze nad stowarzyszeniami w gminie Rybno. Kierownik Centrum Kultury-Biblioteki w Rybnie - Jarosław Rolkowski uświetnił spotkanie muzyką i śpiewem wraz z zespołem "Ale Babki" ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Dębienia z Prezes - Mariolą Dąbrowską na czele przygotowały wspaniały poczęstunek. Seniorzy z Rybna również dołożyli się do wspólnej biesiady. Spotkanie było udane, a czas mile spędzony! W czerwcu kolejne spotkanie w następnym sołectwie "Razem - seniorzy Gminy Rybno".

Tekst i Zdjęcia: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz