Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Olsztyn: Ruszył II przetarg na ścieżkę rowerową!

Ruszył przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 538 na odcinku Dębień - Rybno w zakresie ścieżki rowerowej z dopuszczonym ruchem pieszych. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie uruchomił procedurę przetargową w dniu 07.03.2019r. Otwarcie ofert złożonych przez wykonawców nastąpić ma dnia 25.03.2019 r. o godz. 12.30.

Dębień: „Magiczny” Dzień Kobiet!

W piątek, 8 marca 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez sołtysa wsi – Grzegorza Januszewskiego oraz radę sołecką.

Czytaj więcej...

Dębień: Grzegorz Januszewski ponownie sołtysem wsi!

W piątek, 8 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyły się wybory na sołtysa oraz radę sołecką sołectwa Dębień. W zebraniu udział wzięło 72 mieszkańców wsi.

Czytaj więcej...

Susz: Martyna Wilczewska ponownie na podium!

W niedzielę, 3 marca 2019 roku o godz. 11:00 w Suszu biegacze z klubu „Biegam U KOLESI” z Ostaszewa wspólnie z ponad 200 biegaczami z całego województwa wystartowali w VII Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który został podzielony na dwa etapy.

Czytaj więcej...

Dębień/Truszczyny: Zakończenie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży!

W dniach od 28 stycznia do 1 lutego w świetlicy wiejskiej w Dębieniu dzieci oraz młodzież mogła uczestniczyć w zimowisku zorganizowanym przez Sołtysa wsi Dębień – Grzegorza Januszewskiego i Radę Sołecką oraz Sołtys wsi Truszczyny – Marylę Kozłowską.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz