Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Dębień: Mieszkańcy budują boisko piłkarskie!

Mieszkańcy sołectwa Dębien wraz z Sołtysem wsi – Grzegorzem Januszewskim budują boisko do gry w piłkę nożną. Środki na ten cel mieszkańcy zabezpieczyli w ramach budżetu funduszu sołeckiego. Otwarcie boiska zaplanowane jest na koniec sierpnia bieżącego roku.

Gmina Rybno: W Dębieniu powstanie Otwarta Strefa Aktywności!

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki naboru pierwszej edycji Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym - Otwarte Strefy Aktywności OSA.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: W Dębieniu powstaje boisko!

Trwają prace związane z budową boiska sportowego w Dębieniu w ramach inwestycji zaplanowane jest. „Wykonanie ogrodzenia boiska wiejskiego”. Planowana wartość inwestycji wynosi 23 933,52 zł. Zadanie realizowane ze środków Gminy Rybno i Funduszu Sołeckiego.

Dębień: Dzień Dziecka!

W piątek, 1 czerwca 2018 roku o godz. 17:00 przy Świetlicy Wiejskiej w Dębieniu odbył się mini piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Sołtysa wsi Dębień – Grzegorza Januszewskiego oraz Radę Sołecką.

Czytaj więcej...

Dębień: Sołtys zaprasza na Dzień Dziecka!

Sołtys wsi Dębień – Grzegorz Januszewski wraz z Radą Sołecką zapraszają dnia 1 czerwca na godz. 17:00 przy Świetlicy Wiejskiej na wspólną zabawę z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wsi Dębień wraz z opiekunami.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz