Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Dębień: Kreatywne zajęcia i rozświetlanie choinki!

W piątek, 13 grudnia 2019r. o godz. 16:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „kreatywnych zajęć dla dzieci” połączone z rozświetlaniem choinki zorganizowane przez Sołtysa i Radnego Gminy Rybno – Grzegorza Januszewskiego, Radę Sołecką, Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

Czytaj więcej...

Dębień: Dzieci na kreatywnych zajęciach kulinarnych!

W sobotę (16 listopada 2019r.) o godz. 11:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego zorganizowało kreatywne zajęcia kulinarne, podczas których dzieci przygotowywały pyszne hot-dogi.

Czytaj więcej...

Dębień/Rumian: Zawody Powiatowe Ochotniczych Straży Pożarnych!

W niedzielę, 29 września 2019r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie przeprowadzono powiatowe zawody sportowo – pożarnicze dla jednostek OSP z terenu powiatu działdowskiego.

Czytaj więcej...

Dębień/Rybno: Uroczysty odbiór inwestycji ścieżki pieszo rowerowej!

W poniedziałek, 14 października 2019r. o godz. 12:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbył się uroczysty odbiór inwestycji pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 538 na odcinku Dębień-Rybno w zakresie ścieżki rowerowej z dopuszczonym ruchem pieszych”.

Czytaj więcej...

Dębień: Kolejny dzień warsztatów kulinarnych dla dzieci!

We wtorek, 20 sierpnia 2019r. o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyły się kolejne warsztaty kulinarne promujące spożywanie produktów nabiałowych połączone z kreatywnymi zabawami organizowane przez Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz