Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Dębień: Sołtys zaprasza dzieci na Dzień Dziecka!

W niedzielę, 2 czerwca 2019r. o godz. 14:00 na placu przy stawie wiejskim w Dębieniu odbędzie się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Sołtysa wsi Dębień – Grzegorza Januszewskiego i Radę Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich i OSP w Dębieniu przy wsparciu Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Dębień/Rybno: Powstanie ścieżka pieszo-rowerowa za ponad milion złotych!

W poniedziałek, 20 maja 2019 roku o godz. 12:00 w sali OSP Rybno odbyło się uroczyste podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 538 na odcinku Dębień-Rybno w zakresie ścieżki rowerowej z dopuszczonym ruchem pieszych”.

Czytaj więcej...

Rybno/Dębień: Razem – seniorzy Gminy Rybno!

W czwartek, 09 maja 2019r. w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyło się spotkanie integracyjne seniorów pn. "Razem - seniorzy Gminy Rybno", w ramach których 30 seniorów z Rybna na rowerach pojechało do Dębienia.

Czytaj więcej...

Dębień: „Rybno Od Kuchni” – powstaje IV odcinek!

Powstaje kolejny odcinek z cyklu „Rybno Od Kuchni” – tym razem w programie udział wzięły mieszkanki oraz członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Dębieniu. Czwarty odcinek zostanie wyemitowany jeszcze w tym tygodniu na portalach – www.moje-dzialdowo.pl oraz Serwis informacyjny – Syla.

Czytaj więcej...

Dębień: Informacje dot. ścieżki pieszo-rowerowej!

W piątek, 10 maja 2019r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie odbyła się VIII sesja Rady Gminy Rybno podczas której, Rada Gminy Rybno podjęła uchwałę dotyczącą udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego na dofinansowanie programu naprawczego drogi wojewódzkiej nr 538.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz