Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Dębień: Kolejny dzień warsztatów kulinarnych dla dzieci!

We wtorek, 20 sierpnia 2019r. o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyły się kolejne warsztaty kulinarne promujące spożywanie produktów nabiałowych połączone z kreatywnymi zabawami organizowane przez Stowarzyszenie Dzieci Twardowskiego.

Czytaj więcej...

Dębień: Mieszkańcy położyli trawę na boisku!

Ułożona w czynie społecznym mieszkańców trawa prezentuje się doskonale. Nie dość, że upał nie przeszkodził mieszkańcom zaangażowanym w prace przy układaniu nawierzchni, to dodatkowo nieustannie w godzinach wieczornych i nocnych nawadniają teren boiska, aby trawa dobrze się przyjęła i zakorzeniła. Obiekt pięknie się zazielenił!

Dębień: Mieszkańcy pojechali na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną!

W piątek, 28 czerwca 2019r. odbyła się wycieczka edukacyjno-rekreacyjna sfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Dębień. Plan wycieczki zawierał zwiedzanie muzeum Stutthof w Sztutowie, gdzie dzięki Pani przewodnik mieszkańcy Dębienia mogli poznać genezę obozu, historie i losy jego więźniów.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Trwa wylewanie asfaltu na ścieżce Rybno-Dębień.

Rozpoczęły się prace związane z wylewaniem asfaltu na realizowanej inwestycji: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 538 na odcinku Dębień- Rybno w zakresie ścieżki rowerowej z dopuszczonym ruchem pieszych” Wykonawcą w/w zadania jest Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski z Glinojecka.

Czytaj więcej...

Dębień: Promocja książki „Mój Dębień”!

W sobotę, 22 czerwca 2019r. o godz. 16:00 w Dębieniu odbyła się uroczysta promocja książki pt. „Mój Dębień” - historia miejscowości. Autorem książki jest Pan Jerzy Anczykowski, a jej wydawcą Pan Dariusz Wierzbowski – obydwaj Panowie wywodzą się z „naszej małej ojczyzny” – Dębienia.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz