Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Dębień: Grzegorz Zbigniew Januszewski – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 3: Dębień, Truszczyny.

Grzegorz Zbigniew Januszewski – Kandydat do Rady Gminy Rybno w okręgu nr 3: Dębień, Truszczyny.

(zam. w Dębieniu, 40 lat, żonaty, dwie córki, instruktor nauki jazdy)

Kandydat do Rady Gminy Rybno z Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Umowy na małe granty podpisane!

W czwartek, 7 września o godz. 8:30 w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyło się uroczyste podpisanie umów na „Małe Granty Sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego”. W spotkaniu uczestniczył Marszałek – Gustaw Marek Brzezin oraz reprezentujący Gminę Rybno – Wójt Tomasz Węgrzynowski oraz Skarbnik UG w Rybnie – Zdzisława Kanicz.

Czytaj więcej...

Dębień: Drugi dzień projektu - Artystyczne zakończenie lata!

Od 23 sierpnia trwa projekt pn. „Odkryj w sobie liderską moc” finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018, który w pierwszym etapie odbył się w Truszczynach. Od wczoraj odbywa się również w Dębieniu.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: W Dębieniu powstanie amfiteatr!

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko- Mazurskiego ogłosił ranking gmin z kwotą dotacji dla przedsięwzięć innowacyjnych w ramach konkursu pn.: „Małe Granty Sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego” w 2018 roku.

Czytaj więcej...

Dębień: Artystyczne zakończenie lata!

Rozpoczął się projekt pn. „Odkryj w sobie liderską moc” finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018, który w pierwszym etapie odbył się w Truszczynach. Od wczoraj odbywa się również w Dębieniu.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz