Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Olsztyn: Wyróżnienia „SUPERSOŁTYS” rozdane!

W piątek, 16 marca 2018 roku o godz. 12:00 w Hotelu „Pirat” w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w plebiscycie „SUPERSOŁTYS” zorganizowana przez Gazetę Olsztyńską oraz Dziennik Elbląski.

Czytaj więcej...

Dębień: Dzień Kobiet!

W piątek, 9 marca o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez Sołtysa wsi Dębień – Grzegorza Januszewskiego oraz Radę Sołecką.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Tydzień pełen atrakcji dla dzieci z Dębienia!

W pierwszym tygodniu ferii zimowych od 22 do 26 stycznia w świetlicy wiejskiej w Dębieniu Sołtys wsi – Grzegorz Januszewski wraz z Radą Sołecką zorganizowali tydzień pełen atrakcji dla dzieci z Dębienia.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Grzegorz Januszewski ponownie „SuperSołtysem”?

Ruszył plebiscyt „SuperSołtys” organizowany przez Gazetę Olsztyńską. Tytuł „SuperSołtysa” powiatu Działdowskiego otrzyma Sołtys, który otrzyma od czytelników najwięcej głosów. W 2017 roku ten zaszczytny tytuł otrzymał Grzegorz Januszewski – Sołtys sołectwa Dębień.

Czytaj więcej...

Dębień: Spotkanie z sokolnikiem podczas ferii zimowych!

W środę, 24 stycznia o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu w ramach organizowanych przez Sołtysa wsi – Grzegorza Januszewskiego i Radę Sołecką ferii zimowych dla dzieci odbyło się spotkanie z sokolnikiem - Mateuszem Kowalke.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz