Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Wycieczka do Czech, w Karkonosze i w Góry Stołowe!

W dniach od 18 do 23 czerwca odbędzie się wycieczka w Karkonosze, Góry Stołowe i do Czech, którą organizuje mieszkaniec Gutowa – Marcin Zieliński. Przedstawiamy program wycieczki:

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Umowa z wykonawcą termomodernizacji podpisana!

W czwartek, 15 marca o godz. 9:00 w Urzędzie Gminy w Rybnie odbyło się spotkanie, podczas którego została podpisana umowa z Firmą Ogólnobudowlaną „HART-BUD” Marka Kowalkowskiego z Hartowca na realizację inwestycji pn. „Modernizacja energetyczna budynków publicznych: SP w Koszelewach, SPGZOZ w Rybnie, ZS w Rybnie”.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Wiosenne remonty dróg.

W miarę możliwości pogodowych, planuje się rozpoczęcie wiosennych remontów dróg gruntowych. W pierwszej kolejności drogi profilowane będą równiarką, a następnie gdzie będzie potrzeba zostanie nawiezione kruszywo.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zatrudnię murarzy oraz pomocników murarzy!

- Zatrudnię murarzy i pomocników. Numer kontaktowy 506-730-591. Lokalizacja: Truszczyny.

Gmina Rybno: Życzenia z okazji Dnia Sołtysa!

- Z okazji "Dnia Sołtysa" życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, wytrwałości oraz sukcesów w działalności sołeckiej. Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania i słowa uznania za Waszą ciężką pracę i zaangażowanie w realizację określonych celów oraz działalność na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia całej społeczności gminy – Sylwester Kasprowicz, Serwis informacyjny – Syla!

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz