Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Od 16 sierpnia droga w Prątnicy zamknięta!

Informujemy mieszkańców Gminy Rybno dojeżdżających do pracy do Lubawy, że w związku z planową inwestycją: Przebudowa mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 1222N Lubawa – Rumienica-dr Nr 1260N w miejscowości Prątnica przez rzekę Pątniczkę w okresie od 16 sierpnia 2018 roku do 30 listopada 2018 roku planowane jest całkowite zamknięcie odcinka drogi powiatowej pomiędzy miejscowościami Prątnica – Łążyn.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uwaga hodowcy trzody chlewnej! Szkolenie z zakresu ASF!

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Działdowie informuje o szkoleniu dla hodowców świń, w szczególności dużych gospodarstw, z zakresu podejrzenia wystąpienia Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) w gospodarstwie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Baza organizacji pozarządowych w LGD!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska jest w trakcie tworzenia internetowej Bazy danych organizacji pozarządowych istniejących na terenie jej funkcjonowania. Będzie ona pomocnym narzędziem w podejmowaniu współpracy pomiędzy nimi samymi jak również współpracy z jednostkami sektora finansów publicznych i ich podmiotami.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Ostrzeżenie meteorologiczne – wracają upały!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed upałem.

OSTRZEŻENIE Nr 15/2018

Stopień: 2

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Woda w jeziorach jest zdatna do kąpieli!

Gmina Rybno informuje, iż w dniu 24.07.2018r. zostały pobrane próbki wody do badań z jeziora Zarybinek w Rybnie, jeziora Tarczyńskiego w Werach, jeziora Rumian w Rybno-Kolonia, jeziora Rumian w Szczuplinach. We wszystkich miejscach woda jest zdatna do kąpieli.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz