Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Pismo w sprawie debaty.

W związku z zaproszeniem z dnia 27.09.2018 r. do udziału w debacie wyborczej, która odbędzie się w dniu 18.10.br. w Sali OSP w Rybnie, wystosowanym przez komitety wyborcze działające na terenie Gminy Rybno i sygnowanym przez KWW „Z Ludźmi dla Ludzi”, uprzejmie informuję, że w planie mojej kampanii wyborczej, opracowanej przez Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Węgrzynowskiego, nie przewidziano tego typu działań, a nadto w godzinach wieczornych dnia 18.10.br. mam już wcześniej zaplanowane spotkanie z mieszkańcami Gminy Rybno.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Uwaga rolnicy!

Wojewoda Warmińsko - Mazurski w Olsztynie poinformował, iż zagrożenie suszą rolniczą odnotowano również w uprawach ziemniaków na terenie Gminy Rybno. W związku z tym istnieje możliwość doszacowania szkód w tych uprawach.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na spotkania wyborcze z Kandydatem na Wójta Gminy Rybno – Tomaszem Węgrzynowskim!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Rybno na spotkania wyborcze z Kandydatem na Wójta Gminy Rybno Tomaszem Węgrzynowskim i jego Kandydatami do Rady Gminy Rybno! Do tej pory Kandydat na Wójta zorganizował 9 zebrań wyborczych, które odbyły się w: Gronowie, Kopaniarzach, Rapatach, Gralewie Stacji, Prusach, Tuczkach, Koszelewkach, Grabaczu i Truszczynach!

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Kandydat na Wójta – Tomasz Węgrzynowski przedtsawia Kandydatów do Rady Gminy Rybno!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Rybno!

Po raz drugi staję do wyborów na stanowisko Wójta Gminy Rybno.

Chcę kontynuować dalszy dynamiczny rozwój naszej Gminy przy aktywnym udziale jej mieszkańców.

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz