Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: III Przegląd Wokalny „Hej Kolęda, Kolęda”!

Informujemy, że ruszył nabór zgłoszeń do udziału w III Przeglądzie wokalnym ,,Hej, kolęda, kolęda!”. Przegląd organizowany jest przez Lokalną Grupę Działania Ziemia Lubawska we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawski. Odbędzie się on 6 stycznia 2020 r. o godzinie 13:30 w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Pomoc dla Julki!

Joanna i Emanuel Rówczyńscy to rodzice czteromiesięcznej nowomieszczanki chorującej na rdzeniowy zanik mięśni. To choroba, która odbiera Julce życie kawałek po kawałku. Zabija powoli – mięsień po mięśniu. Bez leczenia w końcu zabierze oddech, zatrzyma serduszko…

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Lokalna Grupa Działania ogłasza konkurs ,,Odkrywamy Ziemię Lubawską”!

Ogłaszamy Konkurs Wiedzy ,,Odkrywamy Ziemię Lubawską”, który kierowany jest do uczniów klas VI – VIII Szkół Podstawowych z terenu funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Zapraszamy na XII Przegląd Kabaretów!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Rybno w dniach 16-17 listopada 2019 r. od godziny 17:00 do Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku na XII Przegląd Kabaretów „Hi Hi Ha Ha”! Dawka śmiechu dla każdego!

Gmina Rybno: Budujemy szpital dla kobiet na Madagaskarze!

Daj piąteczkę za siateczkę!

Kto jeszcze nie ma tych pięknych siateczek❓

Produkcja nie zwalnia!

Organizatorzy akcji ciągle mają zapał i chęci!

Czytaj więcej...

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz