Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! *** Witamy na stronie Serwis Informacyjny Syla. Życzymy udanego dnia ! ***

Gmina Rybno: Certyfikaty 'szkoły niepodległej' dla szkół w Hartowcu, Rumianie i Rybnie!

Szkoły Podstawowe: im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, im. Marii Konopnickiej w Hartowcu oraz im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie otrzymały miano SZKOŁY NIEPODLEGŁEJ. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się na Gali w dniu 8.02.019r. w Sejmie w Warszawie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Głosowanie kończy się w poniedziałek!

Ruszył Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w 2018 roku. W dniach od 4 do 18 lutego 2019 r. można oddawać głosy na swojego ulubieńca. Wystarczy tylko wejść w link: < https://bit.ly/2Sm2Pic >, wypełnić formularz i zaznaczyć odpowiedniego kandydata. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas III Gali Sportu, która odbędzie się 24 lutego 2019 r. o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Czytaj więcej...

Gmina Rybno: Praca dla glazurnika!

- Poszukuję GLAZURNIKA lub osoby do przyuczenia do pracy w Olsztynie. Zapewniam kwaterę i zarobki w wysokości 14-18 zł/h. Kontakt 733 487 800.

Rybno: Dwa pieski szukają domu!

Dwa pieski szukają nowego domu i opiekuna. Osoby zainteresowane przygarnięciem psa proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Rybno - tel. (23) 696 60 55 wewnętrzny 35.

Skrybi Studio

Stolmar Rybno

Buty

DB-GEO

Zapełnij Spichlerz